У Яворівській райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Комісія з питань захисту прав дитини Яворівської райдержадміністрації працює для результативного розв'язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

11 вересня 2019 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Назара Сойка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У робочій комісії взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Рис; керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та заявники, чиї питання розглядались.

На комісії розглядалися питання: щодо доцільності позбавлення батьківських прав, а також зустрічної заяви про встановлення днів та годин спілкування з його малолітньою дитиною; про доцільність позбавлення батьківських прав відносно їхніх дітей; про надання дозволу на відчуження нерухомого майна та укладення договору дарування квартири, що належить їм на праві спільної часткової приватної власності та розгляд індивідуальних планів.

Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти й обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами комісії прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.

 

 

Переглядів: 21