Веселі аніматори, розважальні ігри та солодкі подарунки: У Судововишнянській громаді для дітей організували свято присвячений Міжнародному дню захисту дитини

На свято були запрошені діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти, які із різних причин опинилися у складних життєвих обставинах та діти батьки яких загинули захищаючи суверенітет та цілісність України.

Дітвора отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.На завершення заходу діти підписали прапор України з побажаннями для наших захисників на передову, щоб зігріти своєю любов'ю та щирими емоціями підтримки.

Організатори заходу Служба у справах дітей Судововишнянської міської ради спільно з КУ «Центр надання соціальних послуг» за підтримки Судововишнянської міської ради