У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Комісія з питань захисту прав дитини Яворівської райдержадміністрації працює для результативного розв'язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту.

Сьогодні, 16 вересня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Дзюньки та заступника голови райдержадміністрації Андрій Тиндика за участю начальника служби у справах дітей Галини Дучак та членів постійної комісії відбулось засідання комісії служби у справах дітей райдержадміністрації.

На порядку денному розглянули: повторний розгляд заяви про встановлення днів та годин побачень з її малолітніми дітьми; повторний розгляд позовної заяви про доцільність позбавлення батьківських прав її сина і невістки відносно їх малолітніх дітей; розгляд позовної заяви про доцільність позбавлення батьківських прав її колишнього чоловіка відносно їхнього сина; розгляд заяви про призначення її опікуном над малолітніми дітьми; розгляд заяви про надання дозволу на відчуження майна та укладення договору дарування житлового будинку, в якому зареєстровані малолітні діти.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно з чинним законодавством, документи для їх розгляду.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Переглядів: 18