У райдержадміністрації відбулось засідання комісії служби у справах дітей

Комісія з питань захисту прав дитини Яворівської райдержадміністрації працює для результативного розв'язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту.

У вівторок, 17 листопада, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Дзюньки, за участю начальника служби у справах дітей Олени Рис та членів постійної комісії відбулось засідання комісії служби у справах дітей райдержадміністрації.

На порядку денному розглянули: розгляд заяви про невиконання її чоловіком рішення органу опіки та піклування про визначення з нею місця проживання доньки. На даний час малолітня донька проживає з батьком; про невиконання її чоловіком рішення органу опіки та піклування про надання їй можливості побачень з донькою. На даний час малолітня донька проживає з батьком; перегляд висновку органу опіки та піклування відносно доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітньої доньки; про доцільність позбавлення батьківських прав відносно сина; заяв та неповнолітнього про надання дозволу на відчуження належної їм на праві приватної спільної часткової власності квартири; розгляд заяви про надання дозволу на поділ майна подружжя, а саме залишення у його власності квартири за адресою; заяви про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу квартири де зареєстровані малолітні; розгляд вимоги виконавця Яворівського районного відділу державної виконавчої служби про надання дозволу щодо реалізації частини квартири, що належить в користь держави згідно з рішенням Городоцького районного суду, оскільки в даній квартирі зареєстрована неповнолітня дитина та питання про постановку на профілактичний облік.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно з чинним законодавством, документи для їх розгляду.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Переглядів: 9