У райдержадміністрації відбулось засідання комісії служби у справах дітей

Комісія з питань захисту прав дитини Яворівської райдержадміністрації працює для результативного розв'язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту.

Сьогодні, 18 листопада під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Дзюньки та заступника голови райдержадміністрації Андрія Тиндика за участю начальника служби у справах дітей Галини Дучак та членів постійної комісії відбулось засідання комісії служби у справах дітей райдержадміністрації.

На порядку денному розглянули: позовну заяву про поновлення батьківських прав відносно неповнолітньої дочки (повторно); розгляд заяви неповнолітньої про надання дозволу на придбання нерухомого майна та укладення за згодою батька договору дарування земельної ділянки площею 0,138 га; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно з чинним законодавством, документи для їх розгляду.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Переглядів: 32