Захист прав дітей на постійному контролі райдержадміністрації

22 листопада 2018 заступник голови райдержадміністрації Назар Сойко та начальник відділу служби у справах дітей Олена Рис провели чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем.

На порядку денному засідання комісії з питань захисту прав дитини: надати дозвіл на отримання грошової компенсації за належне її для отримання житлового приміщення, надання дозволу на реєстрацію, надання дозволу на укладення договору дарування квартири, про надання дозволу на визначення часток та укладення договору купівлі-продажу квартири, про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, щодо зняття з обліку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

На завершення члени комісії розглянули індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Переглядів: 110