Заступник голови Яворіської райдержадміністрації провів чергову комісію з питань захисту дитини

11 січня 2019 під керівництвом заступника голови Яворівської райдержадміністрації Назара Сойко відбулась постійно діюча комісія з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем.

На порядку денному засідання комісії з питань захисту прав дитини: доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав; про визначення місця проживання малолітньої дитини; вжити заходів щодо неналежного виховування  малолітнього сина; про надання дозволу на підписання і укладення за згодою матері договору купівлі-продажу частини квартири; про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку приватної власності на користь сина; про вжиття заходів щодо влаштування малолітньої яка була переведена в даний заклад з відділення патолог.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Переглядів: 136