Рейд по перевірці торгових точок на предмет продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам до 18 років

03.05.2018р. комісією у складі працівників служби у справах дітей  райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору молоді і спорту райдержадміністрації та відділу поліції проведено рейд щодо перевірки торгових точок на предмет продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам до 18 років в м.Новояворівськ та смт. Івано-Франкове, Яворівського району

За підсумками проведення рейду фактів продажу тютюнових виробів та алкогольних напоїв неповнолітнім особам не зафіксовано, неповнолітніх дітей, які займались жебракуванням не виявлено. Власників та продавців торгових закладів попереджено про адміністративну відповідальність за порушення чинного законодавства і повідомлено про розміри штрафів. Також службою ведеться контроль щодо наявності у торгових точках табличок про заборону продажу спиртних напоїв неповнолітнім та стан виконання даної заборони.