Притульно у притулку, та вдома краще

Олена Рис, начальник служби у справах дітей,  з соціальним педагогом ДНЗ "Новояворівське ВПУ" Анною Капрош відвідали притулок для дітей служби у справах дітей ЛОДА.

По-перше, із закладу вибувала дитина-сирота з Яворівського р-ну, що згідно законодавства вимагає  участі і супроводу представників служби у справах дітей.

По-друге, з метою подальшої більш ефективної співпраці була проведена конструктивна розмова щодо перебування дітей у закладі та сприяння швидкому їх поверненню у біологічну сім'ю, або влаштуванню у сімейні форми виховання. Завідувач притулку Світлана Гаврилюк проінформувала, що за 2016 рік з Яворівського р-ну до притулку була влаштована найбільша кількість дітей - 28 (далі йде Сихівський р-н м.Львова -27).

"І тут немає нічого дивного, адже саме в нашому районі кількість дитячого населення є найбільшою (29 тис. 563 станом на 1.01.2016р.) серед всіх районів Львівської області. Втішним є те, що дитина-сирота, яку ми забирали, була єдиною в притулку з Яворівського р-ну: більшість були повернуті в біологічну сім'ю, 4 влаштовані в дит будинок сімейного типу (ДБСТ), ще декілька дітей влаштовані в спеціальні заклади за станом здоров'я" зазначила Олена Рис, начальник служби у справах дітей.

По-третє,  з Світланою Петрівною обумовлено можливість проведення лекції для працівників ЗОШ району, а саме для заступників з виховної роботи та соціальних педагогів. Галина Маланчук, вихователь-методист притулку озвучила кілька тем для лекції, з яких була обрана найцікавіша, на нашу думку: "Сучасні школа та дитина". За сприяння керівника апарату Яворівської РДА Зоряни Мірило та відділу освіти лекція була запланована на 10 год 17 лютого в актовому залі ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м.Новояворівськ.

Запрошуємо.
Олена Рис, начальник служби у справах дітей.

Переглядів: 381