Придбано квартиру для особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

На виконання Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки у Яворівському районі, затвердженої рішенням сесіії Яворівської районної ради від 03.02.2016 р., придбано квартиру для особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  Ользі З. (19р), яка знаходилась на обліку в службі у справах дітей з 2009 року. Була влаштована в Львівську загальноосвітню школу-інтернат № 2. На квартирному обліку у м.Яворів перебувала з 2012р. Жодного житла ані на праві власності, ані на праві користування у дитини не було.

Квартира розташована за адресою: Львівська область, Яворівський район, м. Новояворівськ,  Квартира складається з однієї житлової кімнати, кухні, ванної кімнати/вбиральні, коридору, комірки, вбудованої шафи. Загальна площа квартири становить 32,9 кв.м. Вартість житлового об’єкту складає 363,00 тис. грн., співфінансування становить: з районного бюджету 198,00 тис. грн., з обласного – 165,00 тис. грн.

13.11.2016 року було укладено договір купівлі-продажу квартири на користь особи, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Станом на сьогодні право власності на Олю З. зареєстроване в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Сьогодні, 23 грудня 2016 року на сесії Яворівської районної ради голова районної ради Володимир Сичак та голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян вручили ключі та документи від щойно придбаної квартири новому власнику. Коротку інформацію про стан виконання Районної програми та про придбане житло депутатам надала начальник служби у справах дітей Олена Рис.

Переглядів: 1 130