Працює комісія з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні  5 березня 2018 року під керівництвом заступника голови Яворівської районної державної адміністрації Ірини Масюк відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У роботі комісії взяли участь начальники та спеціалісти профільних структурних підрозділів райдержадміністрації - служби у справах дітей, юридичного відділу,відділу освіти, управління соціального захисту населення, директор Яворівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

В рамках засідання члени комісії розглянули питання визначення доцільності переведення малолітньої дитини з КЗ ЛОР «Будинок дитини № 2» НРЦ у Дитячий будинок № 1 та розглянули заяву неповнолітньої про надання дозволу за згодою матері на відчуження нерухомого майна та укладення договору дарування частини житлового будинку та земельної ділянки, а також на укладення договору купівлі-продажу частини квартири.

Усі питання детально вивчені та обговорені присутніми членами комісії. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.