На Яворівщині триває профілактичних захід “Урок”

30 серпня 2017 року начальник служби у справах дітей Яворівської райдержадміністрації Олена Рис спільно із працівниками служби та Яворівського районного центру для сім’ї, дітей та молоді провела обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Даний захід проводився в рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок». В рамках даного заходу учасниками комісії рейду – перевірки проаналізовано стан готовності до навчання дітей, які опинились у складних життєвих обставина . В результаті виявлено, що всі діти забезпечені шкільним приладдям та відповідним одягом.

Також, комісія відвідала подружню пару, яка виявила бажання створити прийомну сім’ю. В ході візиту проведено бесіди та обстеження умов проживання.

На завершення соціальні працівники побувала з візитом у будинку сімейного типу в с. Домажир, де перевірено стан виховання, готовності до нового навчального року, забезпечення одягом до осінньому-зимового періоду  дітей – вихованців, а також доцільність використання коштів в даному закладі.

Переглядів: 197