Круглий стіл на тему : «Соціальна підтримка осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі»

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. З метою запобігання вчиненню правопорушень, формування свідомого ставлення до дисципліни та правопорядку 30 жовтня 2019 року Яворівським РЦСССДМ був проведений круглий стіл на тему : «Соціальна підтримка осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі» спільно із Яворівським районним відділом філії Державної установи «Центру пробації», начальником управління соціального захисту населення Яворівської РДА У.Ганусяк та начальником СуСД Яворівської РДА О.Рис.

Важливо встановити причини здійснення правопорушень та злочинів серед осіб молодіжного віку та шляхи їх вирішення. Зокрема, серед факторів, які стають причиною вчинення злочинів молоді, учасники заходу назвали – низьку трудову зайнятість, вживання спиртних та психотропних речовин, слабкі соціальні та сімейні зв’язки, відсутність позитивної життєвої позиції, асоціальне коло спілкування. Варто зазначити, що основна мета роботи із даною категорією молоді – здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання негативним явищам та їх подолання, профілактика злочинності серед молоді, допомогти усвідомити і визначити зроблені ними помилки, визначити суть проблем, які стоять перед ними, знайти шляхи та методи їх подолання, види та напрямки роботи в індивідуальному порядку. А найголовніше, пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життя та майбутнє, налаштувати на позитив, який буде спонукати до гарних вчинків.

Переглядів: 27