Комісія з прав захисту дітей

Кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Ефективний захист прав дитини – це один із пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Саме тому влада сьогодні докладає максимум зусиль для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.

Сьогодні, 7 листопада 2018 року у Яворівській районній державній адміністрації постійно діюча комісія, під керівництвом заступника голови Яворівської райдержадміністрації Назара Сойка провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний засідання було винесено питання: встановлення днів та годин спілкування з малолітньою дитиною, визначення місця проживання її малолітньої дитини, призначення її опікуном над малолітньою, надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, надання дозволу на укладення договору дарування квартири, проханням надати дозвіл на отримання від імені її малолітніх дітей, надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, надання дозволу на реєстрацію транспортного засобу, дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, розгляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

Переглядів: 231