Комісія з питань захисту прав дитини

26 грудня 2018 року начальник відділу служби у справах дітей Олена Рис під керівництвом заступника голови Яворівської райдержадміністрації Назара Сойко провела чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем.

На порядку денному засідання комісії з питань захисту прав дитини: доцільності/недоцільності  позбавлення батьківських прав; про надання дозволу на укладення договору про поділ спадкового майна після смерті матері за згодою батька; про надання дозволу на отримання грошової компенсації як такого, що перебуває на квартирному обліку; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку приватної власності на користь онуки; про надання дозволу на укладення договору іпотеки; про надання дозволу за згодою матері на укладення договору про визначення часток у праві спільної сумісної власності на квартиру; про надання дозволу за згодою матері на підписання і укладення договору купівлі-продажу квартири.

На завершення члени комісії розглянули індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Переглядів: 60