Комісія з питань захисту прав дитини Яворівської райдержадміністрації

Комісія з питань захисту прав дитини Яворівської райдержадміністрації працює для результативного розв'язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту.

Сьогодні, у райдержадміністрації відбулось засідання комісії служби у справах дітей.

На порядку денному розглянули: повторний розгляд питання про доцільність позбавлення батьківських прав відносно дитини, розгляд заяви  про надання дозволу на відчуження майна та укладення договору дарування в якому зареєстровані малолітні діти, розгляд заяви  про надання дозволу відчуження майна та укладення договору дарування житлового будинку, в якому зареєстрований малолітній.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно з чинним законодавством, документи для їх розгляду.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Переглядів: 4