Голова райдержадміністрації провів засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яворівській райдержадміністрації

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні, 11 березня, під керівництвом голови райдержадміністрації Андрія Шумського відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яворівській райдержадміністрації.

На засіданні комісії розглядалися питання: розгляд ухвала судді Яворівського  районного суду про визначення місця проживання малолітньої; про надання дозволу на укладення договору дарування на користь внука житлового будинку; про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу квартири і належить на праві власності неповнолітнім дітям; про влаштування в патронатну сім’ю малолітньої дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного розв'язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

Переглядів: 0