Діти з Яворівського району відвідали театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької

"Білосніжка та семеро гномів", - це назва балету на 2 дії, яку 29 ківтня відвідали 60 дітей з Яворівського району. Служба у справах дітей ЛОДА надала необхідну кількість квитків, Яворівська РДА виділила два шкільні автобуси, і в супроводі працівника служби у справах дітей Оксани Перги та вчителів різних шкіл, діти здійснили поїздку у Львів та відвідали один з найкрасивіших театрів України і не тільки - Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Групу зустріли працівники служби у справах дітей ЛОДА, а начальник служби Володимир Лис також поспілкувався з нашими дітьми. Юні глядачі отримали багато позитивних вражень, вистава їм надзвичайно сподобалася. І це є саме головне!