Зустріч із людьми похилого віку

Ми про них пам’ятаємо

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тому, що прожила такі роки.

Саме тому, 1 жовтня, щорічно по всьому світу відзначається День людей похилого віку. Це свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Ми не повинні бути байдужими і зосередити свою увагу на сприянні у вирішенні проблем літнього покоління.

Напередодні цього свята, 30 вересня працівниками Яворівського районного територіального центру соціального обслуговування було організовано зустріч із 20 одинокими людьми похилого віку. Велика подяка власнику піццерії «Чікаго» Ярославу Гунькало, який погодився організувати зустріч та обід в світлому просторому залі. Завдяки благодійності п.Ярослава людей пригостили гарячими стравами. Не залишились байдужими до організації святкового обіду і наші постійні спонсори Олег Башко ПрАТ «Яворівський хлібзавод», Юрій Мацула «Яворівські ковбаси», Юстина Пацула магазин «Курка Ряба», Любов Столяр магазин «Престиж» та ПП Марія Перкун.

Із щиросердечним привітанням до одиноких звернувся директор територіального центру Мирослав Боднар, побажав міцного здоров’я та довголіття, висловив подяку за роки праці. Крім цього, виступив начальник  Пенсійного фонду Володимир Галак та музичне привітання виконав методист музичного жанру відділу культури, акордеоніст Михайло Вус. Головою ГО «Сприяння розвитку місцевого самоврядування» Нелею Мартинович було презентовано  створення «Клубу пенсіонера», який буде діяти у м. Яворові.

В м.Новояворівськ, в приміщенні Товариства Червоного Хреста також відбувся святковий обід, де були присутні 17 одиноких громадян. З вітальним словом виступила Іванна Степанівна Солдатова та Наталія Глей. Після закінчення свята присутні мали можливість отримати гуманітарну допомогу.

Організовані свята дозволять цим людям відчути, що вони не самотні і покинуті, забуті долею, а про них пам’ятають і турбуються. Пенсіонери залишились дуже задоволеними і  пішли з думкою про те, що така зустріч не остання.

Переглядів: 548