«Злам системи оповіщення»: що робити у разі отримання такого повідомлення

«Злам системи оповіщення»: що робити у разі отримання такого повідомлення

бою, а й на інформаційному фронті. Одним з найпоширеніших способів дезінформувати суспільство є повідомлення про капітуляцію чи злам тієї чи іншої системи.
Нову систему оповіщення, яка використовує в якості каналів зв'язку та керування мережу Інтернет також можна зламати. Однак, є окремі елементи, які не під силу зламати дистанційно, наприклад, електромеханічну сирену.
Якщо ж ви отримали таке повідомлення, спершу перевірте джерело, звідки надійшла інформація. Можливо ви вперше про нього чуєте, або ж воно не викликає довіри.
Нагадуємо, що у Львівській області перевірену інформацію про виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій, в тому числі повітряних тривог можна знайти на офіційному телеграм-каналі департаменту з питань цивільного захисту ЛОВА «Оповіщення ЦЗ». Разом з тим існує «Карта повітряних тривог України».
Якщо ж у вас немає інтернет-зв’язку, то інформацію транслюють (у разі виникнення небезпеки) через радіо. Така опція є в кожному телефоні. На Львівщині її передають «Радіо Перше», «Львівська хвиля», «Вголос». На додаток, такі повідомлення передають через телебачення.
Тож у разі виникнення проблем, фахівці обов'язково повідомлять про усі можливі негаразди з системою оповіщення та нададуть інструкцію як діяти в такому випадку.
Повідомляємо, що навіть при масованій атаці хакерів та тотальному блокуванні ворогом інтернету, радіо, телебачення, окремі елементи системи оповіщення вмикаються вручну.
Переглядів: 3