Завдяки допомозі американської армії та сприяння влади діти с Старичі вчитимуться в оновленій школі.

27 жовтня, у с. Старичі було відкрито  школу, яку було оновлено завдяки допомозі з боку Уряду та Збройних Сил Сполучених Штатів Америки.
У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні пані Марі Йованович, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, командир об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи «Україна» полковник Нік Дусіч.
Селище Старичі особливе. Значна частина населення – військовослужбовці та члени їх сімей. Велика кількість дітей, які навчаються у цій школі - це діти військовослужбовців Міжнародного центру миротворчості і безпеки та 184 Навчального центру.
На початку заходу, за давньою українською традицією, школярі вшанували іноземну гостю хлібом-сіллю. Згодом, після виконання державних гімнів до винуватців свята, їхніх вчителів та батьків звернулися почесні гості.
У своєму виступі пані Марі Йованович зазначила, що відкриття відновленої школи - яскравий приклад співпраці наших країн, яка всебічно розвивається не лише у військовому, але й у цивільно-гуманітарному напрямку. Вона також побажала дітлахам успіхів у навчанні, а їхнім наставникам - натхнення та витримки у підготовці молодого покоління патріотів.
Після перерізання символічної стрічки гості свята відвідали навчальні класи і, звичайно, сфотографувались із колективом школи та її вихованцями.

Переглядів: 589