Заступник голови Яворівської райдержадміністрації провів засідання опікунської ради

14 лютого 2019 року під керівництвом заступника голови Яворівської райдержадміністрації Назара Сойко відбулось засідання опікунської ради щодо звернення заявника, на якому вирішували питання опіки та піклування над недієздатною сестрою.

Питання порядку денного були, попередньо та ретельно вивчені комісією райдержадміністрації. У ході засідання було заслухано заявника та прийнято відповідні рішення і рекомендації з питань соціально-правового захисту недієздатної. На далі питання поставлене під контроль працівників  райдержадміністрації згідно чинного законодавства.

Довідка: Опікун та  піклувальник – це особи, які особисто здійснюють опіку, безпосередньо спілкуються з підопічним, діють в його інтересах та на його користь. Отже, здійснення опіки або піклування передбачає наявність певних знань та вмінь, а особливо, коли мова іде про підопічного – дитину, оскільки опіка або піклування над дитиною передбачає, ще й процес виховання. Знання, які особа отримує внаслідок власного життєвого досвіду або під час навчання, значно покращать відносини між опікуном, піклувальником та підопічним. Якщо таких знань та вмінь немає, то і здійснення опіки та піклування буде неефективним.

Поняття опіки та піклування знайшло своє відображення як у положеннях статей Цивільного кодексу України (глава 6 ЦК України) так і в Сімейному кодексі України (глава 19 СК України).

Переглядів: 137