ЗАСІДАННЯ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ ЯВОРІВСЬКОЇ РДА

5 липня 2021 року у Яворівській районній державній адміністрації відбулося засідання Спостережної комісії. Комісія відбулась за участі голови Яворівської районної державної адміністрації – Ярослава Коминського, заступника голови комісії – Романа Кондора, голови та членів постійної комісії.

В ході засідання члени комісії обговорили питання соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк.

За результатами обговорень було вирішено: - службову діяльність Спостережної комісії при Яворівській райдержадміністрації проводити відповідно до законодавства та у спільній взаємодії та співпраці з Яворівським РВП ГУ НП у Львівській області, районними відділами філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області та з органами місцевого самоврядування; - - Яворівському РВП ГУ НП у Львівській області, районним відділам філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області надати списки осіб, які перебувають на відповідних обліках та потребують соціального супроводу для організації службової діяльності органам місцевого самоврядування та Спостережній комісії при Яворівській райдержадміністрації.

Переглядів: 8