ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ТА ЗАПОБІГАННЯ ЗЛОЧИННОСТІ ПРИ ЯВОРІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Сьогодні, 3 вересня 2021 року під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Коминського та першого заступника голови райдержадміністрації Зоряни Мірило відбулось засідання координаційної ради з питань протидії корупції та запобігання злочинності при Яворівській райдержадміністрації.

Під час наради розглянули такі питання: про затвердження змін до складу координаційної ради з питань протидії корупції та запобігання злочинності при райдержадміністрації; організація співпраці та службової діяльності Яворівської районної державної адміністрації із правоохоронними органами на території Яворівського району; посилення боротьби з нелегальною міграцією на території Яворівського району та різне.

У нараді взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Кравчук, завідувач сектору з питань правової, мобілізаційної, режимно-секторної роботи та запобігання корупції Роман Кондор, т.в.о. заступника начальника Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області – Тарас Баран, старший оперуповноважений Яворівського РВ УСБУ у Львівській області Назарій Кобілінець, начальник Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області Олександр Кінах, заступник начальника Яворівського відділу Городоцької місцевої прокуратури у Львівській області Вань Б.Я., т.в.о. начальника Яворівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Іван Гембарський.

Після обговорення присутні вирішили службову діяльність, в тому числі з питань протидії корупції та запобігання злочинності на території новоствореного Яворівського району проводити у спільній взаємодії та співпраці.

Переглядів: 16