Засідання координаційної ради з питань протидії корупції та запобігання злочинності при Яворівській райдержадміністрації

3 січня 2019 року під головуванням голови Яворівської райдержадміністрації Ігоря Самардака відбулось засідання координаційної ради з питань протидії корупції та запобігання злочинності при Яворівській райдержадміністрації.

На заході були присутні перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації Олег Мамчур, керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило та керівники правоохоронних і контролюючих органів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Розпочалось засідання з звіту начальника Яворівського ВП ГУНП у Львівській області Ігоря Муха.  Також  розглянули ряд питань, щодо оцінювання діяльності працівників та керівника Яворівського ВП ГУНП у Львівській області; вчинення дій з метою усунення діяльності нелегальних заправних станцій на території Яворівського районну; про необхідність проведення заходів  із покращенням умов тримання взятих під варту осіб в ізоляторі тимчасового тримання №6 ГУ НП у Львівській області;

Усі питання детально вивчені та обговорені присутніми членами засідання. Та в подальшому беруться під контроль і їх виконання.

Переглядів: 132