Засідання колегії в Яворівській РДА

В четвер, 15 грудня 2016 року, під головуванням очільника районної державної адміністрації Ореста Хляна відбулося засідання колегії.

У роботі колегії взяли участь заступники голови райдержадміністрації Ігор Рак та Ірина Масюк, керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило, голова районної ради Володимир Сичак, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району та сільські голови.

На порядку денному засідання колегії виносилися ряд важливих у життєзабезпеченні району питань. Зокрема: про показники результативності роботи правоохоронних органів району у 2016 році станом на 01 грудня, про підсумки виконання робіт та використання коштів бюджетів різних рівнів за капітальними й поточними ремонтами та за підсумками реалізації мікропроектів у 2016 році, про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2016 рік, про районний бюджет Яворівського району на 2017 рік, про роботу спортивних установ та організацій на території району, про Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів Яворівського району.

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

На завершення  Хлян Орест  та Сичак  Володимир  від імені в. о. командира 24 залізної механізованої бригади О.П.Ковтуна  вручили подяки за активну участь у проведенні Благодійного Марафону Добрих Справ для підтримки бійців 24-ї окремої мехбригади імені Князя Данила Галицького.

За час проведення Благодійного Марафону Добрих Справ на схід України в зону АТО закуплено і передано:  4 генератора BOXER BX -7001, Генератор «Бригадир» , 2 бензопили «Свитязь» БП-4500, 3 зварювальні апарати портативні Black серії, 7 паяльних ламп Мотор Січ ЛП-2м, 3 болгарки  VEGA V6-850 разом з фупрніторую, 20 розеток 400 м кабелю , 100 рукавиць, 3 отоплювано-варочних печі, разо з трубами, 15 автомобільних , портативних душів, 200 щоколадок. Крім цього, було закуплено 2 рулони тканини разом з фурнітурою та пошито маскхалати для розвід роти.

ТзОВ «Кен-Пак» передало рулон плівки та 200 поліетиленових мішків, Новояворівський МЦЗ – бензопилу, церква с Чолгині  разом з Чолгинською ЗОШ І-ІІ ст. -2 бензопили та 5 паяльних ламп,  ДНЗ с Добростани –буржуйка, ТзОВ «Факро Орбіта» -генератор та бензопила, Держпродспоживслужба  з ветмедициною –бензопила.

Перечислені товари  2 грудня 2016 р були передані  бійцям 24 мех бригади в м.Попасна

Переглядів: 291