Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 9 грудня, під керівництвом голови Яворівської районної державної адміністрації Ярослава Коминського та голови Яворівської районної ради Миколи Романюка відбулось чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС.

На порядку денному розглянули питання щодо встановлення “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території району; про затвердження Переліку підкласів та груп надзвичайних ситуацій, виникнення яких є ймовірним на території Яворівського району; про розгляд звернення Яворівського РУ ГУ ДСНС у Львівській області; про закупівлю засобів індивідуального захисту (захисні медичні маски, антисептики тощо) для працівників Яворівської районної державної адміністрації. Завідувач Яворівського районного відділу Державної установи "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України" Ярослав Гринчук інформував про ситуацію щодо захворюваності на COVID – 19 у Яворівському районі на сьогодні.

За результатами розгляду питання порядку денного щодо встановлення “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території району вирішили: відповідно до пункту 34 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 встановити з 00 год. 00 хв. 07 грудня 2021 року “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 на всій території Яворівського району.

Нагадаємо:

У межах жовтого рівня забороняється:👇
✔️проводити будь-які масові заходи, окрім: тих, що стосуються оцінювання якості освіти (пробного ЗНО, вступних випробувань тощо); офіційних спортивних заходів; матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання протиепідемічних заходів;
✔️робота кінотеатрів, театрів чи інших закладів культури;
✔️робота закладів громадського харчування (бари, ресторани, кафе), крім адресної доставки та замовлень зі собою;
✔️відвідувати заклади освіти. Увага! Заборона не поширюється на здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1-4 класів, а також закладів освіти, в яких усі працівники мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
✔️відвідувати спортзали, фітнес-центри, басейни;
✔️діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів, санаторно-курортних закладів, установ і закладів, які надають соціальні послуги);
✔️здійснення перевезень пасажирів авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному та міжнародному сполученнях без наявності у них (крім осіб, які не досягли 18 років) без відповідних документів про вакцинацію чи одужання.

Обмеження, передбачені жовтим рівнем, не будуть діяти, якщо всі працівники та відвідувачі матимуть один із документів: жовтий (чинний 30 днів) чи зелений COVID-сертифікат; міжнародне свідоцтво про вакцинацію; негативний ПЛР-тест; документ про одужання.

Переглядів: 11