Засідання державної надзвичайної  протиепізоотичної комісії при Яворівській районній державній адміністрації

У п’ятницю, 15 січня 2021 року,  під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Дзюньки відбулось засідання державної надзвичайної  протиепізоотичної комісії при Яворівській районній державній адміністрації.

Під час засідання розглянули виконання заходів профілактики та вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території Яворівського району та недопущенню поширення високо патогенного грипу птиці.

Участь у засіданні взяли завідувач сектору з інфраструктурних проєктів та захисту довкілля Галина Прядко, головний спеціаліст Ольга Місюк, начальник Управління Держпродспоживслужби у Яворівському районі Юрій Бундз, заступник начальника Управління Держпродспоживслужби у Яворівському районі Ярослав Бордун, представники: ДП "Рава-Руське лісове господарство", Яворівського районного відділу лабораторних досліджень ДУ Львівської області, Яворівського відділу поліції  ГУ НП у Львівській області.

Члени комісії вирішили провести подвірний обхід господарств приватного сектору, з метою виявлення випадків загибелі птиці з наявними клінічними ознаками ВПГП та проведення роз’яснювальної роботи щодо правил утримання домашньої птиці.

Також присутні наголосили на необхідності забезпечення суворого виконання заходів біобезпеки, ведення господарств тільки в  «закритому режимі» та дотримання «Ветеринарно-санітарних правил птахівничих господарств і вимог до їх проєктування».

Переглядів: 7