Яворівську РВА відвідали представники Протестантської церкви Республіки Польща та США

Сьогодні, до Яворівської районній військовій адміністрації завітали представники Протестантської церкви Республіки Польща та США: пастор Протестантської церкви Матей Лізінєвич – «Life Church Warsaw», Перез Беньє – «Hombres con Proposito» та Ванлангендон Анна-Марія- «International Institute of Civil Society.

Начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський подякував гостям за візит на Яворівщину та спільно з волонтером Петром Шотом, головою районної ради Миколою Романюком поспілкувалися з представниками дружніх країн, розповіли, яка ситуація зараз на території Яворівщини та в країні. Також передали нашим хлопцям 63-ї бригади бронежилети та медичні аптечки.
"Від імені кожного українця, дякую Вам за допомогу, яку ви надали та продовжуєте надавати нашим біженцям. Важко підібрати слова вашої доброти, ви неймовірні. Спочатку війни, ви виявились справжніми друзями, ви приймали наших людей, як своїх. Надавали та надаєте їм прихисток, їжу та житло - це безцінно. Кожен проявив себе справжнім другом, ми ніколи не забудемо ваших добрих сердець. Нехай Бог благословить Вас та ваших рідних, і настане мир на всій землі. Впевнений у нашій спільній перемозі над злом, яке нищить українську землю і вбиває мирних наших громадян" - наголошує Ярослав Коминський

На завершення разом помолилися за наших захисників та перемогу на рідній землі.

Переглядів: 2