XXVII сесії Яворівської районної ради

26 липня 2019 року відбулася ХХVІІ сесія Яворівської районної ради VІІ скликання.

Участь у засіданні взяли, керівництво райдержадміністрації та органи місцевого самоврядування.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв ООС (АТО) та Героїв Небесної Сотні.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

1. Про порядок денний ХХVІІ-ї сесії Яворівської районної ради VІІ скликання.
2. Про інформацію Яворівської райдержадміністрації щодо розв'язання питання відновлення теплопостачання у м. Новояворівську та вчасного початку у ньому опалювального сезону.
3. Про звіт про виконання районного бюджету Яворівського району за перше півріччя 2019 року.
4. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2019 рік.
5. Про затвердження угод про міжбюджетні трансферти.
6. Про інформацію Городоцької місцевої прокуратури про стан охорони громадського порядку, боротьби із злочинністю та корупцією на території Яворівського району за перше півріччя 2019 року.
7. Про стан та перспективи розвитку фізичної культури і спорту в районі.
8. Про затвердження цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури та спорту в населених пунктах Яворівського району на 2019-2020 роки.
9. Про затвердження комплексної Програми боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Яворівського району на 2019 – 2021 роки.
10. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічної бази міжнародного автомобільного пункту пропуску «Краківець» Львівської митниці ДФС на 2019 рік.
11. Про затвердження Програми сприяння діяльності управлінню Служби безпеки України у Львівській області на 2019 рік.
12. Про внесення змін до рішень Яворівської районної ради.
13. Про ліквідацію Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня — ліцей» Яворівської районної ради Львівської області.
14. Про створення Новояворівського ліцею Яворівської районної ради Львівської області.
15. Про внесення змін до Статуту Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Яворівської районної ради Львівської області.
16. Про деякі питання умов оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату Яворівської районної ради.
17. Про припинення діяльності комісії з питань поновлення прав реабілітованих Яворівської районної ради.
18. Про надання дозволу на списання медичної апаратури та обладнання КНП ЯРР ЛО «Яворівська центральна районна лікарня».
19. Про надання дозволу на списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.
20. Про надання дозволу на списання транспортного засобу.
21. Про прийняття на баланс Яворівської районної ради транспортного засобу.
22. Про звернення Яворівської районної ради.
23. Різне.

Також під час сесії Яворівської районної ради голова райдержадміністрації Ігор Самардак та голова районної ради Володимир Сичак передали Олексію Андріяшу, т.в.о командира 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, нагрудні знаки військовим 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, які захищають терени нашої Батьківщини та наше майбутнє.

За підсумками роботи сесії були прийняті відповідні рішення.