ВІДБУЛОСЯ НАГОРОДЖЕННЯ «МАТЕРІВ — ГЕРОЇНЬ» ЯВОРІВСЬКОГО РАЙОННУ

Сьогодні, 18 жовтня 2019 року у райдержадміністрації відбулось нагородження «Матерів-героїнь» Яворівського району, яких нещодавно відзначено на державному рівні.

Виконали приємну місію та вручили заслужені нагороди "Матерям-героїням" заступник голови райдержадміністрації Назар Сойко та голова районної ради Володимир Сичак.

Вітаючи "Матерів-героїнь" з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня», заступник голови Яворівської РДА Сойко Назар побажав більше хороших та світлих днів у їхньому житті, довголіття, добробуту, родинного тепла та радості від дітей і онуків.

Тож згідно з відповідним Указом Президента України від 6 травня 2019 року №190/2019 ці державні нагороди отримали:

Линда Марія Василівна – мати п’ятьох дітей, с.Рогізно

Гаранжа Галина Іванівна – мати п’ятьох дітей, с.Оселя

Довідка: Відповідно до Положення про почесні звання, затвердженого Указом Президента України №476 / 2001 від 29 червня 2001 року почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, в тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Таким чином, зовсім не кожна мати п'ятьох дітей може претендувати на присвоєння почесного звання.Внесок матері у виховання дітей (а також результат цього виховання) має бути підтверджений цілим рядом документів, про що буде сказано нижче.

Переглядів: 54