Відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Засідання провів перший заступник голови Володимир Дзюнька за участі заступника голови Андрія Тиндика, заступників керівників територіальних громад та відповідальних за роботу з  питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат.

На порядок денний винесено питання щодо організації та заходів контролю і реагуванню за дотриманням законодавства суб’єктами господарювання діяльності пов’язаної з повнотою і своєчасністю сплати єдиного внеску, гарантії реалізації прав найманих працівників на загальнообов’язкове соціальне страхування, а також забезпечення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України та місцевих бюджетів.

Перший заступник голови Володимир Дзюнька наголосив, що питання дотримання законодавства про працю, легалізація трудових відносин є пріоритетними. Адже   легальні трудові відносини – це отримання легальних доходів, повнота і своєчасність сплати єдиного внеску, гарантії реалізації прав найманих працівників на загальнообов’язкове соціальне страхування, а також забезпечення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України та місцевих бюджетів.

Начальник  відділу обслуговування громадян №21 (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Володимир Галак наголосив на тому, що однією з головних проблем, на сьогодні, це наповнення бюджету. Комісія це завжди дієво і дає свої позитивні результати, тому обов’язково потрібно проводити засідання, вирішувати проблемні питання для покращення ситуації, оскільки на своєчасності та повноті сплати податків “стоїть” держава.

Станом на сьогодні у районі є шість підприємств, в яких є заборгованість по заробітній платі, серед яких три по ЄСВ. Керівникам територіальних громад доручено провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівництвом підприємств щодо вирішення ситуації по заборгованості.