Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні, 10 грудня 2019 року заступник голови Яворівської районної державної адміністрації  Назар Сойко та заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх  провели чергове засідання колегії.

Участь у засіданні взяли члени колегії, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські, селищні та міські голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району.

Розпочалась колегія з приємної події, де отець Петро Проців від Архієпископа і Митрополита Львівської УГКЦ о. Ігоря та голови РО Місія «Відпустовий Центр «Страдецької Гори» ЛА УГКЦ» о. Івана Колтуна нагородив грамотами та подяками людей за їхню жертовність, та турботу, що вони спричинили для добра та розбудови Відпустового місця Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви у с.Страдч.

Під час засідання члени Колегії розглянули ряд питань, а саме:

1. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2019 рік.

2. Про районний бюджет Яворівського району на 2020 рік.

3. Про підсумки комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій Яворівського району та завдання щодо усунення недоліків, виявлених під час її проведення.

4. Про підсумки роботи із зверненнями громадян, стан організації роботи з публічною інформацією, ведення діловодства і виконавчої дисципліни у районній державній адміністрації впродовж 11 місяців 2019 року.

5. Про прогноз районного бюджету Яворівського району на 2021-2022 роки.

Розглядаючи кожне питання, заступник голови РДА  Назар Сойко та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Підсумовуючи розглянуті питання, Назар Сойко висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, селищною та сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку Яворівського району та рівня життя його жителів.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.