ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ

Сьогодні, 31 серпня відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і погашення заборгованості із заробітної плати, заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску та інших соціальних виплат.

Засідання відбулось під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Зоряни Мірило, яка виступила із вступною промовою та наголосила, що питання дотримання законодавства про працю, легалізація трудових відносин є пріоритетними. За участі начальника відділу економіки, агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Галини Прядко, головного спеціаліста відділу економіки, агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Олени Луців, та членів постійної комісії.

В ході засідання обговорено ряд важливих питань. Зокрема, стан своєчасної виплати заробітної плати працівникам району, погашення заборгованості на підприємствах-боржниках та інші.

За результатами засідання Комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою сприяння прискоренню погашення існуючих боргів із заробітної плати.

Переглядів: 10