Відбулось засідання VІ сесії Яворівської районної ради VІІІ скликання

У вівторок, 7 грудня 2021 року в приміщенні сесійного залу Яворівської районної ради відбулось засідання VІ сесії Яворівської районної ради VІІІ скликання.

Розпочалась сесія хвилиною мовчання, де вшанували пам'ять майора Боцвінка Володимира Васильовича, заступника командира реактивного артилерійського дивізіону з тилу бригадної артилерійської групи військової частини А0998.

На засіданні сесії виступив депутат Верховної ради України Павло Бакунець про децентралізацію переваги, проблеми та виклики та привітав голову Яворівської районної ради і депутатів з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Також, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дзюнька та керівник апарату Ірина Кравчук привітали голову районної ради Миколу Романюка та депутата Верховної ради Павла Бакунця з професійним святом подякували за сумлінну та копітку працю задля розвитку нашого краю та побажали наснаги, успіхів у всіх починаннях.

Опісля, присутні слухали звіт голови районної ради за роботу 2021 рік.

Зокрема, на сесії розглядались питання про внесення змін до Регламенту Яворівської районної ради, звіт про виконання районного бюджету Яворівського району за 9 місяців 2021 року, внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2021 рік, затвердження угод про міжбюджетні трансферти, внесення змін до районних цільових програм, районний бюджет Яворівського району на 2022 рік, внесення змін до структури виконавчого апарату районної ради, витрати на утримання Яворівської районної ради та її виконавчого апарату на 2022 рік, інформацію керівника Яворівського районного відділу ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19, затвердження плану пленарних засідань районної ради у 2022 році, затвердження передавального акту майнового комплексу цегельного заводу «Промінь», затвердження передавального акту установ із спільної власності територіальних громад Яворівського району в комунальну власність Шегинівської сільської ради, передачу будівлі майстерні Гостинцівського ЗЗСО І-ІІ ст. у комунальну власність Мостиської міської ради, погодження надання ПП «ДАСД» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків будівельних ділянки «Старичівська», затвердження Переліку майна спільної власності територіальних громад району першого типу, продовження терміну дії договорів оренди нерухомого майна, продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна ФОП Лисак Я.К., звернення до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування, звернення до Верховної Ради України, Президента України та Генерального прокурора України щодо журналістського розслідування «Pandora Papers», звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я та різне.

Т.в.о. директора КНП НМР Львівської області Новояворівської лікарні ім.Юрія Липи Григорій Мороз розповів про ситуацію поширення гострої респіраторної інфекції COVID-19 на території Яворівського району та важливість вакцинації у боротьбі з пандемією.

"На сьогодні у стаціонарі Новояворівської лікарні перебуває 130 пацієнтів. 95 % хворих не вакциновані. Тому ще раз наголошую альтернативи вакцині немає" - Григорій Мороз.

Начальник фінансово-господарського відділу апарату райдержадміністрації Ірина Михайлович інформувала по програмах розвитку на 2021 рік.

Зазначимо, Яворівська районна державна адміністрація є розпорядником 18 районних програм розвитку на 2021 рік.

Це зокрема програми спрямовані на підтримку  військових формувань, які розташовані  на території Яворівського району, на забезпечення заходів територіальної оборони, мобілізаційних заходів, призову громадян на строкову військову службу, забезпечення заходів щодо вшанування пам’яті новітніх  героїв України учасників АТО, Героїв Небесної Сотні, напрями соціальної підтримки окремих категорій громадян в частині надання допомог, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, тощо.

Також Ірина Михайлович наголосила, про те, що на сьогодні стан виконання районних програм становить 85 %.

Завершилась сесія виконанням Гімну України  «Ще не вмерла Україна».

Переглядів: 13