Відбулось засідання  Колегії Яворівської районної державної адміністрації

10 вересня голова райдержадміністрації Ярослав Коминський та голова районної ради Микола Романюк, за участі членів колегії провели засідання  Колегії Яворівської районної державної адміністрації.

На порядку денному розглянули ряд питань: звіт про виконання районного бюджету Яворівського району за I півріччя 2021 року, внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2021 рік, схвалення прогнозу районного бюджету Яворівського району на 2022-2024 роки, погодження внесення змін до  районних програм розвитку на 2021 рік, про схвалення програми проведення районних заходів у 2021 році та різне.

Про погодження внесення змін до  районних програм розвитку на 2021 рік інформувала начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Ірина Михайлович.

Зокрема Яворівська районна державна адміністрація займається реалізацією 18 районних програм.

Це програми спрямовані на підтримку  військових формувань, які розташовані  на території Яворівського району, на забезпечення заходів територіальної оборони, мобілізаційних заходів, призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом, забезпечення заходів щодо вшанування пам’яті новітніх  героїв України учасників АТО, Героїв Небесної Сотні, соціальна підтримка окремих категорій громадян в частині надання допомог, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.

«Стан виконання районних програм загалом становить 85 %. На виконання програм виділено 17393,3 тис.грн, використано 14915,4 млн грн. До кінця грудня 2021 року усі програми будуть виконанні на 100 %» - говорить Ірина Михайлович

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Масюк інформувала про те, що за січень – червень 2021 року до загального фонду районного бюджету Яворівського району надійшло доходів в сумі 458,1 тис.грн., при уточненому плані на вказаний період - 585,5 тис.грн., або виконання становить 78,2 відсотка, тобто загальна сума недоотриманих доходів – 127,4 тис.грн.

На завершення роботи колегії голова Яворівської райдержадміністрації наголосив на необхідності активізації діяльності керівників та працівників відповідних підрозділів по кожному напрямку розглянутих питань та було прийнято конкретні рішення.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 81