Відбулось оцінювання результатів державних службовців категорії “Б”

Сьогодні, 10 листопада перший заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Володимир Дзюнька та керівник апарату райдержадміністрації Ірина Кравчук, за участі начальника відділу персоналу Марії Хитрейко розпочали оцінювання результатів державних службовців категорії "Б".

Зокрема проаналізували визначення завдань і ключових показників державних службовців Яворівської райдержадміністрації.
Варто зазначити, оцінювання результатів службової діяльності проводилось з дотриманням принципів об’єктивності, достовірності, доступності та прозорості, взаємодії та поваги до гідності.

✅Довідково: результати службової діяльності державних службовців щороку підлягають оцінюванню для визначення якості виконання поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар’єри. Таке оцінювання проводиться на підставі показників результативності, ефективності та якості, визначених з урахуванням посадових обов’язків державного службовця, а також дотримання ним правил етичної поведінки та вимог законодавства у сфері запобігання корупції, виконання індивідуальної програми професійного розвитку, а також показників, визначених у контракті про проходження державної служби (у разі укладення.

Переглядів: 14