Відбулася розширена нарада з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та державних установ

У вівторок, 10 вересня, в РНД «Сокіл» відбулася розширена нарада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Назара Сойка та заступника голови районної ради Володимира Мацелюха, за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації та державних установ.

Під час наради розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності району, а саме: виконання підготовчих заходів до планової перевірки з питань цивільного захисту у Яворівському районі; стан підготовки до початку опалювального сезону 2019-2020 рр. у Яворівському районі; стан реалізації мікропроектів капітального та поточного ремонту і будівництва на території Яворівського району та роботу установ району за 8 місяців 2019 року.

"У разі порушення порядку використання страхових коштів роботодавці відшкодовують Фонду в повному обсязі неправомірно витрачену суму страхових коштів та/або вартість наданих соціальних послуг і сплачують штраф у розмірі 50 відсотків такої суми. За несвоєчасне повернення або повернення не в повному обсязі страхових коштів на страхувальників та інших отримувачів коштів Фонду накладається штраф у розмірі 10 відсотків несвоєчасно повернутих або повернутих не в повному обсязі страхових коштів. Одночасно, на суми несвоєчасно повернутих або повернутих не в повному обсязі страхових коштів і штрафних санкцій нараховується пеня в розмірі 0,1 відсотка зазначених сум коштів, розрахована за кожний день прострочення платежу (ч. 6 ст. 15 Закону № 1105)" - інформувала начальник Яворівського відділення УВД ФСС України у Львівській області Марія Дудич.

«Щодо технічної бази в Яворівському районні, то ми цього року отримали 4 автомобілі на первину внутрішню допомогу, і очікуємо ще 3 автомобілі для Немирівської, Івано-Франківської та Наконечнянської лабораторії.
Також, хочеться наголосити, порівнянні з минулим роком нас зменшується кількість пологів, відповідно менша народжуваність. За вісім місяців цього року нас прийнято 713 пологів, порівнянні з минулим роком це на 69 менше» - наголошує заступник директора КНП ЯРР ЛО «ЯЦРЛ» Оксана Северин.