Відбулася остання в цьому році сесія Яворівської районної ради

23 грудня , в  актовому залі адмінприміщення районної ради відбулася чергова   десята сесія районної ради VII  скликання В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Орест Хлян , заступники голови районної ради Іван Карпа та Володимир Мацелюх,  депутати районної ради, начальники управлінь, відділів  райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади,селищний, сільські, голови, працівники виконавчого апарату райради .

Головуючий  на засіданні очільник районної ради Володимир Сичак  на початку пленарного засідання  разом з головою Яворівської райдержадміністрації  Орестом Хляном вручили подяки учасникам Марафону Добрих Справ . Також було вручено ключі та документи на квартиру, яку придбано у для особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  Ользі З. (19р), яка знаходилась на обліку в службі у справах дітей з 2009 року. Була влаштована в Львівську загальноосвітню школу-інтернат № 2. На квартирному обліку у м.Яворів перебувала з 2012р. Жодного житла ані на праві власності, ані на праві користування у дитини не було.

Першим питанням, яке розглядали на сесії, було «Звіт голови районної ради».  «Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено щорічний звіт голови районної ради про діяльність. Районна рада, як колегіальний орган, представляє спільні інтереси територіальних громад міста, сіл та селищ Яворівського району. Тому все, що зроблено за звітний період, є результатом колективної праці кожного депутата, постійних комісій, колегії районної ради, сесійної діяльності, роботи виконавчого апарату районної ради, співпраці з районною державною адміністрацією, міською, селищними та сільськими радами, керівниками підприємств, господарств та установ району, депутатів Верховної та обласної рад. Діяльність районної ради і депутатів є відкритою та прозорою. Депутати добре володіють ситуацією на місцях, сприяють вирішенню проблемних питань, які турбують громадян.

Ключовим питанням, яке розглядалось на сесії , було: «Про районний бюджет на 2017 рік». За результатами розгляду цього питання районний бюджет на 2017 рік був затверджений. Крім того сесія розглянула  ряд питання щодо   Програм, що стосуються розвитку різних  соціально-економічних галузей району, а саме: про стан виділення земельних ділянок учасникам АТО на території району - інформація відділу держгеокадастру в Яворівському районі; про затвердження угод про міжбюджетні трансферти; про затвердження плану пленарних засідань районної ради у 2017 році; про витрати на утримання Яворівської районної ради та її виконавчого апарату на 2017 рік; про внесення змін до рішень Яворівської районної ради; про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПП "Фірма"Сомгіз", ТЗОВ "Готель Бутік" та ін.;

По кожному з питань прийняті відповідні рішення.

Переглядів: 934