Відбулася чергова апаратна нарада в Яворівській райдержадміністрації

Під керівництвом голови Яворівської районної державної адміністрації Ігоря Самардака в понеділок, 1 жовтня 2018 року року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови Яворівської районної ради Володимира Сичака, керівника апарату райдержадміністрації Зоряни Мірило, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки. А саме: підготовка бюджетних  закладів до опалювального періоду , контроль за нарахуванням та перерахунок субсидій населенню, освоєння виділених коштів, реалізацію мікропроектів, виконання 112 гарячої лінії, а також виконання  бюджету тощо.

Начальник Яворівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Марія Дудич інформувала , що з 1 протягом місяця із дня виплати коштів за рахунок ФСС страхувальник надсилає повідомлення про проведення виплат: в електронному вигляді з використанням ЕЦП; листом із повідомленням про вручення; або надає безпосередньо до обласного відділення ФСС. Якщо протягом трьох місяців із дня фінансування роботодавець не подасть відповідного повідомлення, це буде для ФСС підставою провести перевірку використання страхувальником коштів Фонду.

В.о. начальника відділу культури та туризму інформувала про заходи , які відбуватимуться з 1-7 жовтня, а саме

• 3.10.2018 о 16:00 ПК “Кристал” краєзнавчий музей відбудеться майстер-клас з виготовлення паперових голубів
  • 4.10.2018 о 14:00 урочиста академія до Дня працівників освіти
  • 6.10.2018 з 11:00 до 14:00 пластовий квест патріотичного спрамування РНД “Сокіл”
  • 6.10.18 -14.10.18 в РНД “Сокіл” відбудеться турнір “Відродження шахових традицій Яворова”
  • 7.10.2018 о 15:00 в с Завадів відбудеться фестиваль “У музиці -молитва, у молитві- музика”

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації проінформували про завдання та плани роботи на цей тиждень

По завершенню апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів  та визначено терміни виконання.