Відбулася  ХХХ сесія Яворівської районної ради

Сьогодні, 17 грудня 2019 року в приміщенні сесійного залу районної ради відбулася  ХХХ сесія Яворівської районної ради.

Участь взяли керівництво району; депутати Яворівського району, сільські, селищні, міські голови, керівники підприємств, установ, організацій району.

Розпочалась сесія з приємної події згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. З метою удосконалення механізму забезпечення житлом сімей учасників АТО та деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності Кабінетом Міністрів України 19.10.2016 прийнято постанову № 719 “Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з-поміж військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов” заступник голови Яворівської РДА Назар Сойко, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, міський голова м.Новояворівськ Василь Муравель та начальник управління соціального захисту населення Уляна Ганусяк вручили дружині військовослужбовця Ользі ключі від квартири.

На сесії розглянули наступні питання :
1. Про порядок денний ХХХ-ї сесії Яворівської районної ради VІІ скликання.
2. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2019 рік.
3. Про затвердження угод про міжбюджетні трансферти.
4. Про районний бюджет Яворівського району на 2020 рік.
5. Про витрати на утримання Яворівської районної ради та її виконавчого апарату на 2020 рік.
6. Про затвердження комплексної Програми соціальної підтримки окремих категорій громадян - мешканців Яворівського району в частині надання пільг та компенсацій на 2020 рік.
7. Про затвердження Програми розвитку комунального підприємства «Яворів-ське районне радіомовлення» на 2019 рік.
8. Про інформацію начальника Яворівського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області.
9. Про звіт керівника комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро Яворівської районної ради».
10. Про звіт тимчасової контрольної комісії Яворівської районної ради.
11. Про затвердження плану пленарних засідань районної ради у 2020 році.
12. Про внесення змін до рішень Яворівської районної ради.
13. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни та встановлення межі села Стадники на території Шклівської селищної ради.
14. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни та встановлення межі села Солиги на території Шклівської селищної ради.
15. Про надання згоди на виконання ремонтно-реставраційних робіт на фасадах будівлі Яворівської центральної районної лікарні.
16. Про надання дозволу на списання медичної апаратури та обладнання КНП ЯРР ЛО «Новояворівська районна лікарня імені Юрія Липи».
17. Про надання дозволу на списання транспортного засобу.
18. Про ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку».
19. Про припинення членства в Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна».
20. Про затвердження Меморандуму про співробітництво між Яворівською районною радою, Яворівською міською радою (Україна) та Сакребуло Шуахевського муніципалітету, Шуахевським муніципалітетом (Грузія).
21. Про звернення Яворівської районної ради.

Також під час засідання голова Яворівської районної ради Володимир Сичак з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке відзначалося 7 грудня, нагородив керівництво Яворівської райдержадміністрації та депутатів Яворівської районної ради та подякував за спільну працю.
22. Різне.

Пленарне засідання пройшло організовано, адже усі питання були докладно обговорені в постійних комісіях і рекомендації щодо їх розгляду було напрацьовано.

Переглядів: 158