ВІДБУЛАСЬ ВИЇЗНА НАРАДА ЩОДО РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНИХ ДОПОМОГ

30 липня 2019 року у Яворівському та Мостиському районах відбулася спільна виїзна нарада очільників області та районів щодо розв'язання проблемних питань реалізації проектів міжнародної технічної допомоги.

Очільники області та районів проінспектували хід будівництва дороги, яка має об’єднати два пункти пропуску «Краковець» та «Шегині».

В розмові з головою Львівської ОДА Маркіяном Мальським, головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, головою Яворівської РДА Ігорем Самардаком та головою Яворівської районної ради Володимиром Сичаком обговорили також проведення ремонту дороги сполучення «Шкло - Старичі».

Варто зауважити, що проект реалізується в межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 Європейського інструменту сусідства, що має на меті покращення дорожньої інфраструктури українсько-польського прикордоння у Яворівському та Мостиському районах.

Інформує