В Яворівській райдержадміністрації відбулася зустріч з волонтерами

18 листопада голова Яворівської РДА Орест Хлян  разом з головою Яворівської районної ради Володимиром Сичаком зустрілися з волотерами Яворівського району щодо організації допомоги військовим, які зараз перебувають на сході України та захищають кордони держави від загарбників до Дня Збройних Сил України

На нараді вирішили оголосити марафон добрих справ

«Яворівська районна державна адміністрація спільно із Яворівською районною радою до Дня Збройних Сил України (6 грудня) ініціюють проведення Благодійного Марафону Добрих Справ з метою надання допомоги ветеранам АТО, родинам загиблих та поранених бійців та для підтримки бійців 24-тої окремої механізованої бригади імені Князя Данила Галицького.

До участі у Благодійному Марафоні запрошуються підприємства, установи, організації, заклади освіти та культури, місцеві осередки громадських організацій, депутати всіх рівнів - усі, хто може підтримати наших Героїв.

У рамках проведення Благодійного Марафону пропонуються до реалізації наступні заходи:

  1. Надати допомогу волонтерам у формуванні гуманітарної допомоги для передачі бійцям 24-ої бригади, які зараз перебувають у зоні АТО (райдержадміністрація, райрада, органи місцевого самоврядування, депутати, підприємства та ін.)
  2. Забезпечити проведення заходів відзначення Дня Збройних Сил України у закладах освіти та культури району за участі членів сімей загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні, а також учасників АТО і представників волонтерських організацій (відділ освіти, відділ культури)
  3. Ініціювати проведення у закладах освіти та культури літературно-мистецьких акцій з метою надання можливості учням і вихованцям акумулювати та надіслати через волонтерів листи, вірші, малюнки та ін. творчі наробки бійцям 24-їо бригади для їх підтримки (відділ освіти, відділ культури)
  4. Організувати проведення зустрічей із духовенством, психологами та соціальними працівниками щодо надання корекційно-реабілітаційної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей (управління соцзахисту)

 

Першочерговими є потреба у придбанні бензопил, генераторів, тканини для пошиття маскувальних халатів, паяльних ламп, теплих балаклав, печей – «буржуйок»

 

 

Переглядів: 286