В Яворівській райдержадміністрації відбулася колегія

13 березня голова районної державної адміністрації  Орест Хлян провів чергове засідання колегії райдержадміністрації.  У роботі колегії взяли участь голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Рак, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Масюк , керівник апарату районної державної адміністрації Зоряна Мірило. У засіданні взяли участь також сільські, селищні голови,начальники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

Члени Колегії розглянули питання: про наслідки ревізії управління соціального захисту населення Яворівської райдержадміністрації (Масюк І)

Про роботу зі зверненнями громадян за підсумками 2016 року.( Н.Ханас), про виконання районних цільових програм за 2016 рік та затвердження районних програм на 2017 рік. ( І.Масюк), про звіт про виконання районного бюджету Яворівського району за 2016 рік та про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2016  та 2017 рр.( Н.Горох) Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку Яворівського району на 2017 рік.(Кміть); про інформацію начальника відділу Держгеокадастру в Яворівському районі про роботу відділу за 2016 рік.(І.Янишівський);про інформацію в.о. головного лікаря Яворівської ЦРЛ щодо реформування медичної галузі в районі.( М.Дмитрів);про заповнення та подання електронних декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування(З.Мірило)

????????????????????????????????????

Крім цього, голова райдержадміністрації поінформував про початок місячника благоустрою та початку призову на строкову службу.

Серед усіх розглянутих питань були зауваження до роботи відділу Держгеокадастру в Яворівському районі за 2016 рік.  В зв’язку з цим було внесено зміни до рішення і члени колегії підтримали його зі змінами.

Коротко про роботу зі зверненнями: впродовж 2016 року в районну державну адміністрацію надійшло і зареєстровано 1136 письмових звернень громадян, в яких було порушено 1138  питань.

На урядову гарячу лінію у 2016 році надійшло 694 звернення. Усі звернення розглянуті, надано відповіді заявникам та їх знято з контролю.