В гості на апаратну нараду завітав Святий Миколай.

19 грудня 2016  голова райдержадміністрації Орест Хлян провів апаратну нараду щодо обговорення нагальних проблем і завдань з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації. Нарада відбулась за участі керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, окремих установ та організацій району.

На нараді йшлося про виконання бюджетів усіх рівнів, виплату державних соціальних допомог, надання субсидій, обговорювали стан  державних закупівель , утримання доріг, про виконані роботи по мікропроектах та стан їх фінансування у закладах освіти, культури та охорони здоров’я, захворюваність на грип та ГРВІ та  виконання протокольних доручень тощо.

Всі присутні керівники прозвітували про проведену роботу на минулому тижні та окреслили плани на поточний. Після детального обговорення порушених питань голова райдержадміністрації Орест Хлян дав відповідні доручення.

Після наради у гості завітав св. Миколай з своїми помічниками, які привітали присутніх на апаратній нараді з днем св. Миколая , побажали миру, злагоди, здоров’я та натхнення до нових звершень та заспівали колядок.

Переглядів: 273