У Яворівському районі триває роз’яснювальна робота про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

У Яворівському районі триває роз’яснювальна робота про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

Сьогодні, 15 липня представники Яворівської районної державної адміністрації черговий раз провели інспектування закладів обслуговування населення міста Яворова.

Окрім цього, працівники кафе, продуктових магазинів, торгівельних закладів, перевізники, перехожі мешканці міста отримали листівки «Львівщина вільна від російськомовного культурного продукту», «Територія вільна від російськомовного культурного продукту» та «Популяризуй Українську мову».

Співробітники усіх закладів запевнили, що в стінах цих закладів не здійснюється відтворення мови країни-терориста.

Закликаємо!Не використовуймо мову окупанта!

Зазначимо, з 18 вересня 2018 року на території Львівської області встановили мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту, затверджений рішенням Львівської обласної ради № 745.

Нагадаємо, 19 червня, на засіданні Верховної Ради України 303 нардепи проголосували в цілому за Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора».

Закон вводить заборону на проведення гастрольних заходів, учасниками яких є музичні виконавці (співаки), які є громадянами держави-агресора.

Вводиться також заборона відтворювати в салоні автобуса музику, звуки фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку. Хоча передача звуку може здійснюватися на індивідуальні навушники пасажирів, а на салон — лише під час нерегулярних перевезень за згодою всіх пасажирів.

Також буде заборонено відтворювати музику в салоні таксі без згоди всіх пасажирів.

Переглядів: 0