У Яворівському районі витрачено 1,6 млн. грн. з районного бюджету та 4,4 млн. грн. з державного бюджету для НУШ початкових класів.

У Яворівському районі витрачено 1,6 млн грн з районного бюджету та 4,4 млн грн з державного бюджету для Нової української школи початкових класів.

Кабінети для першокласників будуть забезпечені необхідним комп’ютерним обладнанням. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Байда запевнив, що всі перші класи шкіл будуть забезпечені обладнанням та дидактичними матеріалами до 1 вересня.

Відділом освіти Яворівської райдержадміністрації закуплено портативні комп’ютери - 99 шт. ламінатори - 74 шт БФП – 74 шт., персональні комп'ютери формфактора десктоп (для учнів) 93 шт. 1736 Комплектів учнівських одномісних: також дидактичні матеріали для учнів початкових класів.

Довідково: Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Переглядів: 66