У Яворівській РВА відбулася нарада з представниками громад району

Сьогодні, 2 лютого перший заступник голови РВА Володимир Дзюнька за участі заступника голови Андрія Тиндика провели нараду з представниками територіальних громад району.

Під час робочої наради обговорили питання проведення інвентаризації вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах району та по інших питаннях пов'язаних із безпекою дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Також на порядку денному проведено детальний аналіз роботи постів візуального спостереження на території Яворівського району, які створено згідно з наказом голови обласної військової адміністрації від 29.08.2022 N° 177/22 «Про утворення та функціонування мережі постів візуального спостереження».

Зокрема представники територіальних громад району проінформували про функціонування на території громади поста візуального спостереження з метою належної взаємодії з обміну інформацій про повітряну обстановку.

Крім цього, Володимир Дзюнька нагадав про те, що у населених пунктах Львівської області департаментом дорожнього господарства обласної військової адміністрації розроблено онлайн-форму для внесення даних щодо вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах в розрізі територіальних громад з метою проведення інвентаризації вулиць та доріг комунальної власності.

На завершення наради перший заступник голови надав ряд доручень та рекомендацій для вирішення вищезгаданих питань.