У Яворівській РДА відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 16 лютого під керівництвом першого заступника голови Яворівської районної державної адміністрації Володимира Дзюньки відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На порядку денному обговорили ряд важливих питань, а саме: про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, про виконання плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у 2021 році та затвердження плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на 2022 рік, готовність сил цивільного захисту району, органів місцевого самоврядування до пропуску повені та паводків у 2022 році, порядок організації основних напрямів діяльності у сфері цивільного захисту та особливості формування підрозділів територіальної оборони, посилення протипожежного захисту об’єктів, населених пунктів, лісів, торфовищ та сільгоспугідь у 2022 році та готовності до реагування  у разі виникнення в екосистемах пожеж і надзвичайних ситуацій.

“У зв’язку зі зростанням показників захворюваності на Covid-19 дуже важливо продовжувати активну кампанію з вакцинації населення, адже у щеплених громадян перебіг хвороби значно легший" - наголошує Володимир Дзюнька.

Завідувач Яворівського районного відділу Державної установи "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України" - Гринчук Ярослав Михайлович інформував щодо епідситуації з коронавірусом та стосовно початку кампанії з імунізації у відповідь на спалах поліомієліту.

Також Ярослав Гринчук зазначив, що на захворюваність епідситуації активно  впливає стан  проведення вакцинації  населення.

"Єдиний спосіб подолати коронавірусну інфекцію - це вакцинація. Закликаю мешканців району вакцинуватись, вбережіть себе та своїх рідних» - наголосив Ярослав Гринчук.

Під час засідання командир підрозділу територіальної оборони району Олександр Буров проінформував про функціонування підрозділу територіальної оборони, який дислокується на території Яворівського району, розповів детальніше, як вступити до підрозділу, вимоги до відбору для проходження військової служби в підрозділі.

Представники територіальних громад інформували про порядок організації основних напрямів діяльності у сфері цивільного захисту та особливості формування підрозділів територіальної оборони, посилення протипожежного захисту об’єктів на їх території.

За результатами позачергового засідання вирішили головам територіальних громад забезпечити: неухильно дотримуватись карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236, проводити заходи щодо широкого інформування та роз’яснювальної роботи серед населення щодо встановлених карантинних обмежень на адміністративних територіях і обов’язкового їх дотримання. Забезпечити постійний щоденний контроль за ходом проведення вакцинації від СOVID-19 на підзвітних територіях.

Нагадаємо,

Вимоги до відбору для проходження військової служби в підрозділі територіальної оборони Яворівського району:

- військова служба за контрактом:

 • наявність проходження військової служби (строкова військова служба або військова служба за контрактом або військова служба за мобілізацією);
 • придатність за станом здоров’я;
 • віком до 55 років;
 • відсутність судимості;
 • Попереднє погодження з командиром військової частини.
 • Грошове забезпечення (заробітна плата) від 11 000 грн в залежності від посади.
 • Контракт укладається строком на 3-5 років.

- служба у військовому резерві

 • Придатний за станом здоров’я;
 • Вік від 18 до 55 років;
 • Відсутність судимості.
 • Контракт укладається строком на 3-5 років
 • Попереднє погодження з командиром військової частини.

Контактна особа щодо відбору на військову службу за контрактом у підрозділ територіальної оборони на території Яворівського району - Буров Олександр Олександрович, контактний телефон 0971262148.

За результатами розгляду питання порядку денного засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій надано відповідні доручення керівникам державних установ та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Переглядів: 24