У Яворівському районі триває соціальний проєкт доставлення хліба до жителів району за соціальною ціною

Від сьогоднішнього дня машина об’їжджатиме с.Калинівка, с.Шутова, с.Поруденко, с.Бунів та с.Іваники. Також кожного понеділка, середи та п’ятниці цими населеними пунктами буде продовжуватись об’їзд автомобіля з хлібом соціальної ціни.

Забезпечити людей основним харчовим продуктом в цей непростий час — важлива справа.

Тому в час карантину завдяки ініціативі небайдужих людей вдалось організувати доставлення до віддалених сіл свіжоспеченого хліба різних сортів та солодкої здоби за цінами виробника.

Дякую головам місцевих рад, які підтримали таку ініціативу, а також "Галицькій здобі", зокрема, Роману Шимківу, за добру справу.